Forum firmy Videojet poświęcone śledzeniu i monitorowaniu na targach Interpack 2017 w Düsseldorfie w Niemczech


Od 4 do 10 maja 2017 r.
Hala 6 — galeria 03

Nie trać czasu.


Zapoznaj się z nowatorskimi rozwiązaniami: w jednym miejscu zbiorą się najlepsi światowi dostawcy rozwiązań śledzenia i monitorowania, a Ty masz szansę się z nimi spotkać.

Branża farmaceutyczna wchodzi w bardzo ważny okres. Ilość podrabianych leków stale rośnie, a ostateczne terminy wdrożenia globalnych wytycznych w zakresie serializacji zbliżają się wielkimi krokami. Aby zachować zgodność z nowymi przepisami, a także — co nawet ważniejsze — zagwarantować pacjentom maksymalne bezpieczeństwo, zainteresowane strony z każdego ogniwa łańcucha dostaw w branży farmaceutycznej będą zmuszone do odpowiedniego zmodernizowania linii produkcyjnych.

Aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące skutecznego wdrażania rozwiązań serializacji, podczas targów Interpack 2017 firma Videojet poprowadzi forum poświęcone tematyce śledzenia i monitorowania. Podczas jego trwania liderzy branży śledzenia i monitorowania z całego świata przedstawią najnowsze rozwiązania serializacji i będą służyć odwiedzającym radą w oparciu o realizacje zgodne z najlepszymi praktykami.

“Nasze forum będzie dla odwiedzających wyjątkową szansą, by w jednym miejscu spotkać najważniejszych światowych dostawców rozwiązań do monitorowania i śledzenia. Dodatkowo goście będą mogli zapoznać się z szeroką gamą naszych rozwiązań z zakresu znakowania i dowiedzieć się więcej o usłudze testowania Code2Carton” — Thierry Protas, dyrektor globalny ds. branży farmaceutycznej w firmie Videojet.

Jak dotąd udział w forum zgłosiły firmy ACG Inspection, Antares Vision, Robert Bosch Packaging Technology, Jekson, Laetus, Optel Vision, PCE, scanware, Seidenader oraz Systech.



Czy jesteś
gotowy na
serializację?

My jesteśmy.
































Uczestniczący dostawcy rozwiązań śledzenia i monitorowania
 











Hala 6 — galeria 03
Targi Interpack, 4–10 maja 2017 r.
Düsseldorf, Niemcy

Pobierz ulotkę

Czy było to przydatne?
Zapisz się na bezpłatny newsletter

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet, aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2018 Videojet Technologies, Inc.