Kariera w firmie Videojet

Dlaczego Videojet?


Firma Videojet wspiera swoich pracowników w osiąganiu sukcesów

W zespole Danaher poznasz i w profesjonalnym stopniu opanujesz system biznesowy Danaher. Zyskasz możliwość pracy w świetnym zespole kierowniczym, w którym bardzo poważnie podchodzi się do kwestii rozwoju zawodowego pracowników Videojet i Danaher. Przekonasz się, że dzięki szerokiej gamie produktów i usług Danaher możemy zaoferować wiele konkretnych i ambitnych ścieżek kariery w różnych grupach przedsiębiorstw.

System biznesowy Danaher — kim jesteśmy i jak pracujemy

System biznesowy Danaher (Danaher Business System, DBS) powstał ponad piętnaście lat temu jako zbiór narzędzi usprawniających produkcję. Z czasem urósł on do rangi filozofii oraz zbioru wartości i procesów zarządzania, które określają, kim jesteśmy i jak wykonujemy swoją pracę. Zaangażowaliśmy się w zastosowanie systemu DBS wiele lat przed tym, jak inne firmy zainteresowały się takimi koncepcjami. Jesteśmy wierni tym samym najważniejszym wartościom i koncepcjom, ponieważ wiemy, że system DBS to gwarancja mierzalnych sukcesów w naszej organizacji. System DBS to jeden z fundamentów naszego sukcesu, w którym także i Ty możesz mieć swój udział.


Videojet to nie firma dla wszystkich, ale może właśnie dla Ciebie

Nasza organizacja jest nastawiona na efektywną pracę, szybkie tempo i wyniki. To ten typ organizacji, w których pracownicy są nagradzani za działania, a nie za obietnice. Jeśli masz silną motywację, stawiasz na jakość, zadowolenie klientów i ciągłe doskonalenie oraz z pasją dążysz do osiągania mierzalnych wyników — widzimy Cię w naszym zespole.


Przewaga Videojet — wygrywa najlepszy zespół

Videojet to pracodawca prowadzący politykę równych szans. Nie dyskryminujemy kandydatów ani pracowników ze względu na rasę, płeć, wyznanie, wiek, pochodzenie, kolor skóry, niepełnosprawność, orientację seksualną, tożsamość płciową czy status weterana. Zapewniamy miejsce pracy, w którym nie ma miejsca na dyskryminację ani prześladowanie.

Kontakt

Informacja o Produktach:
+48-22-307-32-01

handel.seo@videojet.com

×

Kontakt:  

Sprzedaż Urządzeń: +48-22-307-32-01
Serwis i Materiały: +48 22 886 00 77