Informacje o firmie Danaher

Vidyard Thumbnail


Informacje o firmie Danaher

Firma Danaher to innowator w dziedzinie nauki i technologii, której celem jest pomaganie klientom w rozwiązywaniu złożonych problemów oraz poprawa jakości życia na świecie.

Videojet jest częścią globalnej rodziny ponad 30 współpracujących ze sobą firm, które wdrażają ważne innowacje w najbardziej dynamicznie rozwijających się branżach. Dzięki lokalizacji w różnych zakątkach świata nasze współpracujące, innowacyjne firmy prowadzą działalność na czterech strategicznych platformach:

  • Identyfikacja produktu: Dostarczanie innowacyjnych urządzeń do opakowań jednostkowych i zbiorczych oraz rozwiązań do druku w kolorze w celu poprawy jakości produktów.
  • Jakość wody: Dostarczanie urządzeń i systemów dezynfekcji ułatwiających analizowanie, testowanie i zarządzanie jakością wody.
  • Stomatologia: Dostarczanie produktów i urządzeń do diagnozowania, leczenia i zapobiegania chorobom zębów, dziąseł i kości szczęk.
  • Nauki biomedyczne i diagnostyka: Wspieranie pracy naukowców i specjalistów medycznych za pomocą innowacyjnych narzędzi badawczych i klinicznych.

Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy spółką z listy Fortune 150 z 59 000 współpracowników, którzy pomagają zrealizować potencjał życiowy każdego dnia przez połączenie różnorodnych umiejętności, doświadczeń zawodowych i punktów widzenia w celu wprowadzenia pozytywnych zmian.
Wyszukiwanie ofert pracy

Polecane filmy
Vidyard Thumbnail
Nasza rola na świecie

Vidyard Thumbnail
Jedna firma Videojet

  • Informacje o platformie identyfikacji produktów
  • System biznesowy Danaher (DBS)

Informacje o platformie identyfikacji produktów

Czy wiesz, że około 9 z 10 produktów na półkach sklepowych ma związek z naszą platformą identyfikacji produktów?

Jako pracownik firmy Videojet zyskujesz wyjątkowe możliwości nauki i rozwoju kariery we wszystkich firmach współpracujących z Danaher, w tym zajmujących się identyfikacją produktów. Ta platforma obejmuje Videojet oraz inne globalne, wiodące w branży firmy, takie jak Esko, X-Rite, Pantone, Linx, Alltec/FOBA i Laetus.

Platforma identyfikacji produktów wprowadza na rynek tysiące głównych marek i produktów konsumenckich za pomocą wyjątkowego połączenia urządzeń, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych i usług, które składają się na łańcuch wartości opakowań. Dzięki tysiącom pracowników w ponad 40 krajach na całym świecie oferujemy nieograniczone możliwości kariery profesjonalistom troszczącym się o swoją przyszłość.

Vidyard Thumbnail

System biznesowy Danaher (DBS)

W ramach globalnej organizacji Danaher firma Videojet kroczy niekończącą się drogą ciągłego doskonalenia swoich klientów, produktów, usług, działalności i pracowników.

Sukces w Danaher nie zdarza się przypadkiem. Mamy sprawdzony sposób osiągnięcia go. Nazywamy go systemem biznesowym Danaher (DBS); determinuje on wszystkie aspekty naszej kultury i działalności. Używamy systemu DBS do zarządzania naszymi działaniami, mierzenia efektywności naszych działań oraz tworzenia opcji doskonalenia tego co robimy — w tym również doskonalenia samego systemu DBS.

W połowie lat 80. ubiegłego wieku firma współpracująca z Danaher w obliczu coraz silniejszej konkurencji podjęła inicjatywę doskonalenia w oparciu o nowe wtedy zasady produkcji odchudzonej. Ta inicjatywa przekroczyła wszelkie oczekiwania — umocniła firmę współpracującą na pozycji lidera branży oraz doprowadziła do powstania systemu biznesowego Danaher.

Mechanizm DBS, który jest napędzany podstawowymi wartościami Danaher, zasila firmę w niekończącym się cyklu zmian i usprawnień: wyjątkowi LUDZIE opracowują niesamowite PLANY i realizują je przy użyciu światowej klasy narzędzi w celu budowania trwałych PROCESÓW, które skutkują nadzwyczajną WYDAJNOŚCIĄ. Nadzwyczajna wydajność i wysokie oczekiwania przyciągają wyjątkowych ludzi i całe koło się zamyka. Nadzorowanie wszystkich starań jest prostą filozofią, której korzenie opierają się na czterech priorytetach skierowanych na klienta: jakość, realizacja, koszty oraz innowacje.