Forum firmy Videojet poświęcone śledzeniu i monitorowaniu na targach Interpack 2017 w Düsseldorfie w Niemczech


Od 4 do 10 maja 2017 r.
Hala 6 — galeria 03

Nie trać czasu.


Zapoznaj się z nowatorskimi rozwiązaniami: w jednym miejscu zbiorą się najlepsi światowi dostawcy rozwiązań śledzenia i monitorowania, a Ty masz szansę się z nimi spotkać.

Branża farmaceutyczna wchodzi w bardzo ważny okres. Ilość podrabianych leków stale rośnie, a ostateczne terminy wdrożenia globalnych wytycznych w zakresie serializacji zbliżają się wielkimi krokami. Aby zachować zgodność z nowymi przepisami, a także — co nawet ważniejsze — zagwarantować pacjentom maksymalne bezpieczeństwo, zainteresowane strony z każdego ogniwa łańcucha dostaw w branży farmaceutycznej będą zmuszone do odpowiedniego zmodernizowania linii produkcyjnych.

Aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące skutecznego wdrażania rozwiązań serializacji, podczas targów Interpack 2017 firma Videojet poprowadzi forum poświęcone tematyce śledzenia i monitorowania. Podczas jego trwania liderzy branży śledzenia i monitorowania z całego świata przedstawią najnowsze rozwiązania serializacji i będą służyć odwiedzającym radą w oparciu o realizacje zgodne z najlepszymi praktykami.

“Nasze forum będzie dla odwiedzających wyjątkową szansą, by w jednym miejscu spotkać najważniejszych światowych dostawców rozwiązań do monitorowania i śledzenia. Dodatkowo goście będą mogli zapoznać się z szeroką gamą naszych rozwiązań z zakresu znakowania i dowiedzieć się więcej o usłudze testowania Code2Carton” — Thierry Protas, dyrektor globalny ds. branży farmaceutycznej w firmie Videojet.

Jak dotąd udział w forum zgłosiły firmy ACG Inspection, Antares Vision, Robert Bosch Packaging Technology, Jekson, Laetus, Optel Vision, PCE, scanware, Seidenader oraz Systech.Czy jesteś
gotowy na
serializację?

My jesteśmy.
Uczestniczący dostawcy rozwiązań śledzenia i monitorowania
 Hala 6 — galeria 03
Targi Interpack, 4–10 maja 2017 r.
Düsseldorf, Niemcy

Pobierz ulotkę

Czy było to przydatne?
Zapisz się na bezpłatny newsletter

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet, aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2018 Videojet Technologies, Inc.