O nas

Rozwiązania z zakresu kodowania, znakowania i etykietowania do niemal wszystkich zastosowań

Firma Videojet jest czołowym dostawcą rozwiązań z zakresu znakowania produktów i opakowań zbiorczych dla wielu gałęzi przemysłu, w tym dla branży spożywczej i napojów, farmaceutycznej, pielęgnacji ciała, elektronicznej, chemicznej oraz lotniczej i kosmicznej. Nasza firmowa maksyma Uptime Peace of Mind® oznacza, że firma Videojet wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując im odpowiednie połączenie urządzeń, usług i wsparcia, aby zapewnić niezawodne działanie.

Jako światowy lider w dziedzinie systemów kodowania i znakowania firma Videojet może pochwalić się liczbą ponad 325 000 urządzeń zainstalowanych na całym świecie. Klienci korzystają z naszych produktów w celu spełnienia różnych potrzeb biznesowych — od znakowania związanego z wymogami branżowymi i przepisami po zróżnicowanie produktu i ochronę marki na potrzeby łańcucha dostaw i logistyki. Firma Videojet oferuje najbogatszą w branży gamę rozwiązań z zakresu drukowania i znakowania, w tym urządzenia do atramentowego druku ciągłego, druku termotransferowego, atramentowego druku na żądanie i termicznego druku atramentowego oraz do drukowania i nanoszenia etykiet.

Oferowane przez firmę Videojet oprogramowanie do zarządzania znakowaniem opakowań i do pracy w sieci umożliwia zmniejszenie liczby błędów znakowania dzięki funkcjom kontroli jakości nadruków. Oferujemy również rozwiązania z zakresu oprogramowania do serializacji na potrzeby zastosowań związanych ze śledzeniem i monitorowaniem, ochroną marki oraz konkursami.

Dysponując największą w branży siecią punktów serwisowych, firma Videojet ma wyjątkowe możliwości oferowania szerokiej gamy indywidualnie dostosowanych usług i wsparcia, aby zapewnić, że urządzenia, w które zainwestowali nasi klienci, będą działać niezawodnie przez długi czas od momentu zakupu.

Zaspokajamy potrzeby klientów na całym świecie od ponad 40 lat

Firma Videojet stawia sobie za cel dostarczanie wysokiej jakości urządzeń, materiałów eksploatacyjnych oraz usług opracowanych pod kątem największej niezawodności i wydajności działania, łatwości obsługi oraz ograniczenia czynności serwisowych. Wykorzystując szeroką gamę technologii, dostarczamy naszym klientom odpowiednie rozwiązania z zakresu kodowania i znakowania. Dzięki niedoścignionej niezawodności naszych produktów i globalnej sieci serwisowej zapewniamy maksymalny czas sprawności urządzeń oraz najniższe koszty posiadania. Nasza sieć dystrybucyjna obejmuje ponad 150 dystrybutorów i czołowych globalnych producentów OEM oraz 30 oddziałów firmy Videojet na całym świecie, w których zatrudnionych jest przeszło 3000 pracowników.

Firma Videojet jest zaufanym i kompetentnym partnerem wychodzącym naprzeciw potrzebom klientów w zakresie znakowania i kodowania.

Kontakt

Informacja o Produktach:
+48 887 444 100
Materiały Eksploatacyjne:
22-886-00-77
Serwis i Wsparcie Techniczne:
22-886-00-77

handel.seo@videojet.com