Nadruk na kartonach – drukarki do znakowania kartonów

Rozwiązania do przemysłowego druku na kartonach

Opakowania kartonowe stanowią wszechstronne rozwiązanie stosowane w wielu branżach. Z kartonu wytwarzane są opakowania do suchych, trwałych produktów żywnościowych, ciastek, makaronów oraz płatków zbożowych, jak również opakowania wtórne do wyrobów farmaceutycznych i produktów do pielęgnacji ciała. Materiał ten jest używany również do produkcji opakowań jednostkowych do części przemysłowych.

Firma Videojet oferuje szeroką gamę rozwiązań pod nadruk na kartonach, dostosowanych do wymogów związanych z różnymi zastosowaniami. Są wśród nich szybkie drukarki atramentowe do druku ciągłego (CIJ) do wysokowydajnych linii produkcyjnych, systemy laserowe do nanoszenia trwałych kodów o wysokiej rozdzielczości oraz urządzenia do termicznego druku atramentowego (TIJ), oferujące wiele opcji znakowania, w tym wybór kroju i rozmiaru czcionek oraz możliwość drukowania kodów kreskowych.

Możliwa jest integracja z każdą metodą składania kartonów oraz różnymi rodzajami kartoniarek.

Sugerowane rozwiązania – drukarki do kartonów

Kontakt

Informacja o Produktach:
+48-22-307-32-01

handel.seo@videojet.com

×

Kontakt:  

Sprzedaż Urządzeń: +48-22-307-32-01
Serwis i Materiały: +48 22 886 00 77

Nadruk na kartonach trwałymi tuszami czy laserem zapewnia czytelne i trwałe kody bez względu na wilgoć panującą przy linii produkcyjnej.