Historia firmy Videojet

Ponad ćwierć miliona zainstalowanych systemów

Od czasu rozpoczęcia działalności w latach 60. XX wieku w formie oddziału A.B. Dick Company do chwili osiągnięcia przez firmę Videojet obecnej pozycji minęły 44 lata, które upłynęły pod znakiem innowacyjności, rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości sprzętu i materiałów eksploatacyjnych do znakowania i kodowania. Firma ta — znana obecnie pod nazwą Videojet Technologies Inc. — dostarcza odpowiednie rozwiązania do znakowania i kodowania wykorzystujące najszerszą gamę technologii, a za cel stawia sobie zapewnienie wysokiej jakości sprzętu, materiałów eksploatacyjnych i serwisu z myślą o zagwarantowaniu klientom maksymalnej niezawodności, wydajności, łatwości obsługi i możliwie najmniejszych wymagań pod względem konserwacji. Drukarki atramentowe do druku dużych i małych znaków, systemy znakowania laserowego, drukarki termotransferowe i urządzenia do etykietowania marki Videojet służą do umieszczania zmiennych danych — takich jak data przydatności do spożycia, data produkcji, numer partii i dane operatora, a także liniowe i dwuwymiarowe kody kreskowe — na niemal wszelkich możliwych rodzajach opakowań produktów, opakowań transportowych czy palet.

Na świecie zainstalowano ponad 325 000 drukarek Videojet. Firma zatrudnia przeszło 3000 pracowników w 30 oddziałach na całym świecie. Za pośrednictwem naszej światowej sieci biur sprzedaży i serwisu zapewniamy najwyższej jakości obsługę klientom we wszystkich regionach.

Sprzedaż, serwis, szkolenia, wsparcie administracyjne oraz aplikacyjne są oferowane przez bezpośrednie placówki firmy znajdujące się na całym świecie, m.in. w Austrii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Irlandii, Włoszech, Japonii, Korei, Meksyku, Holandii, Polsce, Portugalii, Rosji, Singapurze, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji i Wielkiej Brytanii. Tylko na terenie Stanów Zjednoczonych pracuje ponad 250 pracowników sprzedaży bezpośredniej i obsługi. Sieć dystrybucyjna Videojet obejmuje ponad 150 dystrybutorów i globalnych producentów OEM w 135 krajach.


Vidyard Thumbnail

Prezentacja firmy Videojet

Kontakt

Informacja o Produktach:
+48-22-307-32-01

handel.seo@videojet.com

×

Kontakt:  

Sprzedaż Urządzeń: +48-22-307-32-01
Serwis i Materiały: +48 22 886 00 77