Technologia znakowania firmy Videojet

Producenci napojów mają do czynienia z najbardziej wymagającymi środowiskami produkcyjnymi — od pracujących z dużą szybkością linii po warunki wysokiej wilgotności. Z uwagi na fakt korzystania z drogich urządzeń do napełniania i pakowania nie mogą oni pozwolić sobie na jakiekolwiek nieplanowane przestoje urządzeń znakujących. Firma Videojet oferuje szereg rozwiązań zapewniających długi czas sprawności. Pozwalają one sprostać tym wyzwaniom, niezależnie od tego, czy konieczne jest nadrukowanie jedynie daty przydatności do spożycia, czy też bardziej skomplikowanych kodów promocyjnych i konkursowych.

 

Atramentowy druk ciągły (CIJ)

Metoda druku bezkontaktowego, z zastosowaniem dodatkowego płynu, pozwalająca na nanoszenie do pięciu wierszy tekstu, kodów kreskowych liniowych i 2D oraz grafiki na różnorodnych opakowaniach, w tym również nieruchomych (z wykorzystaniem systemów przesuwnych).

Systemy znakowania laserowego

Wiązka światła podczerwonego jest skupiana i kierowana za pomocą zestawu precyzyjnie sterowanych lusterek, wypalając znaki na powierzchni opakowania.Drukowanie dużych znaków (LCM)

Metoda atramentowego druku bezkontaktowego różnych typów danych (napisów alfanumerycznych, logo i kodów kreskowych) w dużych rozmiarach, używana przede wszystkim w przypadku opakowań wtórnych (np. zbiorczych).

Drukarka z aplikatorem etykiet (LPA)

Drukuje i umieszcza etykiety o różnych rozmiarach na wielu rodzajach opakowań.

Czy uważasz ten materiał za przydatny?
Zarejestruj się, a na bieżąco będziesz otrzymywać aktualne informacje i materiały dla branży napojów

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 +48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.