Woreczki


 

Napoje muszą znajdować się w opakowaniach, które można bez problemu napełniać, przechowywać, przewozić, eksponować, kupować, wykorzystywać i utylizować, a to wszystko przy zapewnieniu tej samej jakości produktu. Worki na płyny spełniają wszystkie te kryteria i stanowią jeden z najtańszych materiałów wykorzystywanych do pakowania napojów. Rozwiązania Videojet pozwalają uzyskać oznakowania o wysokiej rozdzielczości (300 punktów na cal/12 punktów na mm) na folii elastycznej bez użycia rozpuszczalników.

Zalecane technologie — worki

Atramentowy druk ciągły (CIJ)

Metoda druku bezkontaktowego, z zastosowaniem dodatkowego płynu, pozwalająca na nanoszenie do pięciu wierszy tekstu, kodów kreskowych liniowych i 2D oraz grafiki na różnorodnych opakowaniach, w tym również nieruchomych (z wykorzystaniem systemów przesuwnych). Szeroki wybór atramentów, w tym atramentów szybkoschnących, zmywalnych, o wysokim kontraście, przeznaczonych do kontaktu z żywnością i gwarantujących przyleganie do wilgotnych powierzchni.


Nadruk termotransferowy (TTO)

  • pozwala uzyskać oznakowania o wysokiej rozdzielczości (300 punktów na cal / 12 punktów na milimetr) na elastycznej folii bez użycia rozpuszczalników
  • opatentowany bezsprzęgłowy napęd taśmowy ogranicza czas przestojów na konserwację i maksymalizuje wydajność taśmy

Kontakt

Informacja o Produktach:
+48 887 444 100
Materiały Eksploatacyjne:
22-886-00-77
Serwis i Wsparcie Techniczne:
22-886-00-77

handel.seo@videojet.com