Trendy znakowania w branży napojów


green-initiative

Przeczytaj nasz biuletyn informacyjny o najnowszych inicjatywach proekologicznych

Inicjatywy proekologiczne zmieniają zachowania producentów napojów niezależnie od skali przedsiębiorstwa. Ale czy ta zmiana służy środowisku? Przypatrzmy się…

winner

Jesteśmy na szczycie
rankingu!

Indywidualnie dostosowywane rozwiązania z zakresu znakowania pomagają producentom napojów w realizacji programów promocyjnych i lojalnościowych, umożliwiając skuteczne prowadzenie konkursów i kampanii opartych na grach.

only-constant

Jedyna stała rzecz to zmiany!

W ciągu paru ubiegłych lat w branży napojów zaszły liczne zmiany, jako że nowe trendy zmusiły producentów napojów do poszukiwania nowych środków na zintensyfikowanie sprzedaży. W ubiegłym roku branża napojów zanotowała wzrost o około 3%. Tak jak w większości branż w branży napojów pojawił się trend wzrostowy w odniesieniu do produktów dla zdrowia i urody.

Różne smaki, rozmiary butelek i wymagania co do wartości odżywczych komplikują produkcję napojów producentom, którzy dysponują ograniczoną liczbą linii produkcyjnych, a mimo to muszą zachowywać konkurencyjność i dostosowywać się do zmieniających się preferencji konsumentów.

Zmiany produkcyjne są zjawiskiem typowym, gdy producent stara się zaspokoić potrzeby wynikające ze zmian w preferencjach konsumentów. Jednak w razie niewdrożenia solidnych procesów i systemów, które zapewniałyby dokładność produkcji, mogą wystąpić błędy, których skutkiem mogą być kosztowne poprawki i odpadów.

Firma Videojet oferuje rozwiązania programowe, które stworzono z myślą o wsparciu producentów napojów we wdrażaniu zrównoważonych ekologicznie ulepszeń w zakresie dostępności i jakości — dwóch czynników mających bezpośredni wpływ na wskaźnik OEE (całkowitej efektywności sprzętu) linii. Dowiedz się, jak jeden z producentów wyeliminował 99,9% problemów ze znakowaniem po wdrożeniu rozwiązania firmy Videojet.


Torebki, które doskonale niosą przesłanie!

Innowacyjne opakowania elastyczne do napojów i innych płynów sprawiają, że produkty można łatwo wypić i łatwo nalać, są czyste i przyjazne dla środowiska. Obecnie są dostępne w niemal dowolnym kształcie i rozmiarze, umożliwiając podnoszenie atrakcyjności marek. Taka duża elastyczność wymaga prawdziwej innowacji w dziedzinie znakowania.