Rozwiązania do znakowania oraz identyfikacji kartonów

Drukarka do kartonów Videojet – poznaj nasze rozwiązania

Współczesne łańcuchy dostaw i logistyka uległy wielkiej poprawie w związku z lepszym śledzeniem materiałów i towarów pakowanych. Podlegające ewolucji przepisy państwowe oraz troska o bezpieczeństwo żywności i farmaceutyków silnie motywują do ulepszania programów na rzecz identyfikowalności.

drukarka do kartonów videojet

 

Krytycznym warunkiem prowadzenia takich programów jest możliwość stosowania wysokiej jakości znakowania opakowań na linii z zastosowaniem zmiennych danych. W uzupełnieniu własnych rozwiązań do znakowania opakowań pierwotnych (drukarki atramentowe, systemy laserowe i drukarki termotransferowe), firma oferuje całą gamę produktów do drukowania dużych znaków (do których należą maszyny do znakowania kartonów i drukarki do kartonów) służących do drukowania bezpośrednio na rozmaitych materiałach opakowań zbiorczych. Dostępne są także drukarki z aplikatorem etykiet do automatycznego drukowania i nanoszenia etykiet w czasie rzeczywistym na kartonach i opakowaniach zbiorczych, opakowaniach z folii termokurczliwej lub paletach.

  • Zyskaj elastyczność w produkcji
  • Zmniejsz asortyment opakowań kartonowych i etykiet
  • Usprawnij proces automatyzacji, stosując znakowanie kodami kreskowymi
  • Popraw identyfikowalność, stosując znakowanie na linii w czasie rzeczywistym
  • Ogranicz nakład pracy ręcznej, zastąp etykiety nadrukiem i obniż koszt posiadania
  • Usprawnij procesy i ogranicz ilość błędów związanych z ręcznym nanoszeniem etykiet
drukarka do kartonów LCM
– Możliwość zastosowania 2 głowic drukujących do znakowania dwóch stron opakowań
– Znakowanie kodem niskiej rozdzielczości o dużej wysokości druku — zarówno na materiałach porowatych (np. tektura falista), jak i nieporowatych (np. folia kurczliwa, materiały powlekane)