Zarejestruj się już dziś, aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i porady dotyczące trendów na rynku oraz najnowszych rozwiązań z zakresu znakowania.


Możesz zwiększyć wydajność operacyjną i lepiej chronić swoją markę

Przeciwdziałanie podrabianiu i nieautoryzowanej dystrybucji jest bardzo ważne, ponieważ zapobiega szkodom dla wizerunku marki oraz chroni przychody i zyski firmy.Nie pozwól, aby złe oznakowanie zepsuło wygląd opakowania

Wzór opakowania i wizerunek marki nigdzie nie są tak ważne, jak w przemyśle kosmetyków i środków higieny osobistej. Właśnie dlatego Videojet wyznaje zasadę, że kodom i oznakowaniom na produktach należy poświęcać tyle samo uwagi, ile pozostałej części opakowania. Videojet, dysponując największym wyborem technologii i materiałów eksploatacyjnych, może pomóc w drukowaniu doskonałych oznakowań, które podniosą walory opakowania.


Znakowanie laserowe: realizacja wymagań prawnych i pomoc w ochronie cennych marek kosmetycznych

Sprzedaż podrabianych kosmetyków i środków higieny osobistej może co roku kosztować ich legalnego producenta miliardy złotych utraconych dochodów.

Piractwo i nieautoryzowane kierunki dystrybucji w łańcuchu dostaw mogą doprowadzić do utraty ciężko wypracowanej renomy i zaufania klientów, a nawet do odpowiedzialności wobec konsumentów.

Znakowanie laserowe działa odstraszająco, tworząc trwałe, wysokiej jakości oznakowanie, m.in. kody DataMatrix. Takiego kodu nie można łatwo usunąć bez uszkodzenia powierzchni produktu, dlatego jest mało prawdopodobne, aby fałszerze czy inne nieuczciwe osoby zajęły się tak oznakowanymi produktami. Znakowanie laserowe umożliwia producentom kosmetyków lepsze śledzenie i monitorowanie ruchu ich markowych artykułów, dzięki czemu pomaga dbać o autentyczność produktów i kontrolowaną dystrybucję.Czy uważasz ten materiał za przydatny?
Zarejestruj się, a na bieżąco będziesz otrzymywać aktualne informacje o znakowaniu w przemyśle kosmetyków, środków higieny osobistej i chemii gospodarczej

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 +48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2019 Videojet Technologies, Inc.