Zarejestruj się już dziś, aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i porady dotyczące trendów na rynku oraz najnowszych rozwiązań z zakresu znakowania.


Butelki, słoiki i pojemniki z HDPE

Według bazy danych opakowań prowadzonej przez Euromonitor ponad 80% butelek, słoików i pojemników ze środkami higieny osobistej i chemii gospodarczej jest wykonanych z tworzywa HDPE lub PET. Korzystając z szeregu innowacyjnych rozwiązań znakujących Videojet, oznakowanie można nanosić bezpośrednio na zamknięciu, opakowaniu lub etykiecie.


Materiały elastyczne

Elastyczne folie, woreczki, rękawy i torebki mogą być ekonomicznymi opakowaniami dla producentów środków higieny osobistej i chemii gospodarczej. Rozwiązania znakujące Videojet mogą nanosić oznakowania w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na materiałach elastycznych bez stosowania rozpuszczalników.

Szklane butelki i słoiki

Rozmiar i kolor szklanych butelek i słoików podlega ciągłej ewolucji. Niemniej jedna rzecz pozostaje niezmienna: potrzeba wysokiej jakości znakowania. Zadbaj o lepszą ochronę i walory swoich marek, nanosząc na produktach trwałe kody, teksty i logo o wysokim kontraście.


Pojemniki specjalne

Wzór opakowania często wyróżnia dany produkt spośród konkurencji. Wiele kosmetyków, środków do pielęgnacji skóry i ust, dezodorantów i odświeżaczy powietrza oferowanych jest w pojemnikach o rozmaitych kształtach i rozmiarach ze względu na ich zastosowanie i sposób dozowania. Chcąc zapewnić, aby oznakowanie nie odwracało uwagi konsumenta od niepowtarzalnego wzoru opakowania, weź pod uwagę nasz szeroki asortyment rozwiązań z zakresu znakowania.

Pojemniki metalowe

Pojemniki metalowe mogą mieć różne kształty, rozmiary i style, co oznacza, że znakowanie może sprawiać trudności. Firma Videojet oferuje drukarkę atramentową do druku ciągłego (CIJ), która może nanosić oznakowanie na pojemnikach metalowych, nawet tych o dużej krzywiźnie. Systemy znakowania laserowego Videojet idealnie nadają się do grawerowania w metalu oraz do usuwania warstwy farby lub etykiety, oferując trwałe oznakowania wysokiej jakości.


Składane kartony

Ustandaryzuj operacje i zadbaj o niższe koszty produkcji, opatrując opakowania nazwami, numerami, wykazami składników, kodami kreskowymi oraz ikonami. Laser CO2 usunie wierzchnią warstwę wcześniej wykonanego nadruku atramentowego, odsłaniając warstwę niższą, w wyniku czego powstanie kod o wysokim kontraście. Ewentualnie za pomocą drukarek atramentowych do druku ciągłego (CIJ) można nanosić oznakowania atramentami kolorowymi lub widocznymi w świetle UV lub IR w celu uzyskania wysoce kontrastowych lub ukrytych kodów.

Tubki

Tubki stały się popularnym opakowaniem wśród producentów kosmetyków i środków higieny osobistej ze względu na ich przenośność i poręczność, które doceniają konsumenci. Rozwiązania znakujące Videojet mogą nanosić tekst, numery i logo w wysokiej rozdzielczości na tubki z tworzyw sztucznych i metalu.


Opakowania zbiorcze

Czytelne, prawidłowo naniesione kody na opakowaniach zbiorczych, kartonach i etykietach są niezbędne do skutecznego zarządzania zapasami i łańcuchami dostaw. Można wyeliminować potrzebę stosowania wstępnie zadrukowanych pudeł przez drukowanie prawidłowych, wysokiej jakości oznakowań na zewnętrznych opakowaniach zbiorczych i pudłach kartonowych za pomocą rozwiązań znakujących i etykietujących Videojet.
Czy uważasz ten materiał za przydatny?
Zarejestruj się, a na bieżąco będziesz otrzymywać aktualne informacje o znakowaniu w przemyśle kosmetyków, środków higieny osobistej i chemii gospodarczej

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 +48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.