Zarejestruj się już dziś, aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i porady dotyczące trendów na rynku oraz najnowszych rozwiązań z zakresu znakowania.

New coding demands for personal hygiene producers

Ulepszanie wyglądu dekorowanych produktów higienicznych

W miarę jak przedsiębiorstwa z branży środków higieny osobistej skupiają coraz większą uwagę na ulepszaniu ogólnego wyglądu swoich produktów, aby wywierać duże wrażenie na klientach, częściej niż dotychczas poszukują rozwiązań do dekorowania, takich jak druk fleksograficzny i cyfrowy.

Videojet dysponuje rozwiązaniami do drukowania cyfrowego oraz niezrównaną specjalistyczną wiedzą o atramentach, które klientom są potrzebne do uzyskiwania idealnej dekoracji na swoich produktach.
Rozwiązania technologiczne na rzecz zgodności z systemem UDI

Wybór optymalnej technologii znakowania zależy od zadrukowywanego podłoża, przy czym należy rozważyć różnice między materiałami porowatymi i nieporowatymi.

W przypadku nanoszenia kontrastowych kodów 2D DataMatrix na pudełkach kartonowych lub metalowych/elastycznych foliach asortyment urządzeń firmy Videojet do termicznego druku atramentowego może zaoferować zgodność z systemem UDI wraz z szeregiem korzyści operacyjnych.
UDI Compliance
Czy uważasz ten materiał za przydatny?
Zarejestruj się, a na bieżąco będziesz otrzymywać aktualne informacje o znakowaniu w przemyśle kosmetyków, środków higieny osobistej i chemii gospodarczej

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 +48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.