Jak znakować w branży elektrycznej i elektronicznej?

Rozwiązania Videojet dla branży podzespołów elektrycznych i elektroniki

Podzespoły elektryczne i elektronika wymagają znakowania z wysoką rozdzielczością, przy zachowaniu dużego kontrastu oraz z wykorzystaniem małych pól znakowania, przez co wiąże się z nimi szereg wyjątkowych wyzwań. Znakowanie w takim środowisku jest wymagające – nadruki muszą być także odporne na działanie środków chemicznych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, które mogą pogarszać ich czytelność.

Firma Videojet dysponuje doświadczeniem w obrębie tych wąskich zastosowań, a ponadto oferuje pomoc przy wyborze technologii druku, która usprawni uruchamiane procesy produkcyjne.

  • Zastosowania
  • Dokumenty

Drukarki nanoszące trwałe nadruki o dużym kontraście i wysokiej rozdzielczości na małych obszarach wydruku:

Rozwiązania opracowane pod kątem długiego czasu sprawności, które pozwalają zapomnieć o uciążliwych przestojach i niższej wydajności:

  • Drukarki atramentowe do druku ciągłego o zaawansowanych funkcjach umożliwiających dłuższą pracę pomiędzy przeglądami
  • Systemy znakowania laserowego firmy Videojet pozwalające na druk spójnych oznakowań o wysokiej jakości przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika
  • Lepsza kontrola wydatków na usługi i konserwację dzięki szeregowi propozycji firmy Videojet umożliwiających precyzyjniejsze przewidywanie kosztów i czasu działania urządzeń
  • Ulotki użytkowe

Kontakt

Informacja o Produktach:
+48-22-307-32-01

handel.seo@videojet.com

×

Kontakt:  

Sprzedaż Urządzeń: +48-22-307-32-01
Serwis i Materiały: +48 22 886 00 77