Jak znakować żywność dla zwierząt domowych i gospodarskich

Rozwiązania Videojet dla przemysłu karmy dla zwierząt

Rosnący popyt na karmę dla zwierząt domowych i gospodarskich zmusza działy operacyjne do podjęcia działań mających na celu podniesienie efektywności linii, zwiększenie przepustowości oraz zaspokojenie popytu. Tak jak w przypadku innych kategorii pakowanych produktów konsumenckich, branża karmy dla zwierząt domowych potrzebuje systemów znakowania, które można przystosowywać do szerokiej gamy nowych formatów opakowań, takich jak formowane woreczki do apertyzacji i osłonki barierowe.

Firma Videojet oferuje najszerszą gamę technologii znakowania i drukowania na potrzeby operacji pakowania karmy dla zwierząt domowych i gospodarskich. Klienci, korzystając z produktów firmy Videojet, zyskują wydłużony czas działania i prostą obsługę, dzięki czemu ich pracownicy mogą mniej czasu poświęcać obsłudze drukarek, a więcej działaniom operacyjnym.

  • Zastosowania
  • Dokumenty
Rozwiązania firmy Videojet, jako opracowane pod kątem wydłużonego czasu działania, służą osiąganiu maksymalnego zaplanowanego czasu produkcji:
Drukarki Videojet jako skonstruowane pod kątem zarówno produkcji ukierunkowanej, jak i elastycznej, potrafią sprostać szerokiej gamie formatów opakowań i potrzeb:
  • Łatwe przystosowywanie drukarek do różnych podłoży i miejsc znakowania opakowań karmy dla zwierząt domowych
  • Prosta integracja drukarki z linią za pomocą uchwytów głowicy drukującej, wsporników i innych akcesoriów
  • Szeroki wybór atramentów do niemal wszelkich zastosowań, w tym atramenty termochromowe do stosowania w procesach apertyzacji oraz atramenty o wysokiej przyczepności na wypadek, gdyby na powierzchni pojemników z karmą znajdował się tłuszcz stały, olej lub inne pozostałości
blank

Butelki, kubki i pojemniki ze sztywnych tworzyw sztucznych

Znakowanie Videojet na pojemnikach z tworzyw sztucznych z karmą

Torebki i woreczki z elastycznych tworzyw sztucznych i folii metalowej

Znakowanie Videojet na torebkach i woreczkach z karmą

Opakowania zbiorcze z tektury falistej orazopakowania z folii kurczliwej i rozciągliwej

Znakowanie Videojet na opakowaniach zbiorczych z karmą

Kontakt

Informacja o Produktach:
+48-22-307-32-01

handel.seo@videojet.com

×

Kontakt:  

Sprzedaż Urządzeń: +48-22-307-32-01
Serwis i Materiały: +48 22 886 00 77