Ostatnie publikacje prasowe

Rozwiązanie Bulk Fluid System do popularnej serii 1000

Videojet® przedstawia rozwiązanie Bulk Fluid System do popularnej serii 1000

Nowe akcesorium do drukarek serii 1000 umożliwia wydłużenie czasu działania linii u klientów zajmujących się produkcją wielkoskalową

Warszawa, Polska — 27 listopada 2012 r. — Firma Videojet Technologies Inc., światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń, płynów i akcesoriów do nanoszenia kodów, drukowania i znakowania laserowego na potrzeby branży identyfikacji produktów, przedstawiła dzisiaj pięciolitrowy system BFS (Bulk Fluid System) przeznaczony do drukarek atramentowych do druku ciągłego serii 1000. System BFS niesie korzyści klientom, którzy stosują druk wielkonakładowy, na przykład na liniach butelkujących i puszkujących, a także na liniach produkcyjnych przewodów, kabli i rur.

„Nowe akcesorium BFS zostało stworzone dla naszych klientów zajmujących się produkcją na dużą skalę, o wysokim stopniu wykorzystania sprzętu” — powiedział Mark Breunig, menedżer produktu ds. ciągłego druku atramentowego firmy Videojet. „Mając mniej wkładów do wymiany, klienci mogą cieszyć się dłuższym czasem nieprzerwanego działania i rzadszymi interwencjami w drukarkach atramentowych Videojet do druku ciągłego, co przekłada się na większą efektywność operacji”.

Akcesorium Videojet BFS zbiornik płynu o dużej pojemności na atrament lub płyn uzupełniający. Można go łatwo zintegrować z wieloma drukarkami atramentowymi do druku ciągłego, w tym: 1610, 1620, 1610DH, 1520. Nowy system BFS jest dostępny jako rozwiązanie modernizujące do dotychczasowego sprzętu lub jako opcja standardowa do nowych drukarek atramentowych do druku ciągłego. System BFS, montowany w dowolnym miejscu w zasięgu jednego metra od drukarki atramentowej, ma konstrukcję opartą na połączeniu igły i przegrody, dzięki czemu uzupełnianie płynu jest czyste i proste. Konstrukcja wkładu Smart CartridgeTM sprawia, że system jest odporny na pomyłki użytkownika. Gdy zostaje włożony, drukarka odczytuje wbudowany mikroczip na zbiorniku masowym w celu zweryfikowania, czy płyn jest właściwego typu i czy nie minęła jego data ważności. Operatorzy linii produkcyjnych mogą korzystać z zalet systemu masowego bez ryzyka zanieczyszczenia lub pomylenia płynów.

Breunig dodał — „Wiemy, że nasi klienci nie chcą się martwić przestojami. Mając nowy system BFS, klienci działający w trybie całodobowym lub wielozmianowym każdego dnia mogą się cieszyć dłuższym czasem produkcji między wymianami wkładu płynu uzupełniającego”.

Więcej informacji na temat nowego rozwiązania Bulk Fluid System do drukarek atramentowych serii Videojet 1000 do druku ciągłego można uzyskać pod numerem 22-886-00-77 lub w witrynie internetowej http://www.videojet.com/pl/1000-ink-fluids.

# # #

Informacje o firmie Videojet

Firma Videojet Technologies Inc. jest światowym liderem w dziedzinie urządzeń, płynów i akcesoriów do nanoszenia kodów, drukowania i znakowania laserowego na potrzeby branży identyfikacji produktów. Jako ekspert w dziedzinie ciągłego druku atramentowego (CIJ), termicznego druku atramentowego (TIJ), znakowania opakowań, nadruku termotransferowego (TTO), drukowania w szyku oraz technologii laserowych może się poszczycić ponad 275 000 urządzeń zainstalowanych na całym świecie. Sprzedaż, serwis, szkolenia, wsparcie administracyjne oraz aplikacyjne są oferowane przez bezpośrednie placówki firmy znajdujące się na całym świecie, m.in. w Austrii, Brazylii, Chile, Chinach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indiach, Irlandii, Japonii, Kanadzie, Korei, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Singapurze, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Sieć dystrybucyjna firmy Videojet obejmuje ponad 175 dystrybutorów i producentów OEM, którzy obsługują 135 krajów.

©2012 Videojet Technologies Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Videojet oraz Uptime Peace of Mind są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Videojet Technologies Inc.

laser ultrafioletowy | laser UV | drukarka do drewna | drukarka do szkła | drukarki do szkła | drukarka do folii | drukarki do folii | drukarka do kartonów