Ostatnie publikacje prasowe

Kompaktowa drukarka Wolke m600® Touch dla branży farmaceutycznej

Nowa kompaktowa drukarka Wolke m600® Touch opracowana z myślą o realizacji potrzeb w zakresie znakowania i drukowania w branży farmaceutycznej i badawczo-naukowej

Łatwa w użyciu termiczna drukarka atramentowa z ekranem dotykowym zapewnia maksymalny czas pracy bez przestojów

Warszawa, Polska — 7 sierpnia 2012 r. — Firma Videojet Technologies Inc., światowy lider w zakresie produkcji urządzeń do znakowania, drukowania i oznaczania laserowego, płynów oraz akcesoriów w branży przemysłowego oznaczania produktów, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek termicznej drukarki atramentowej Wolke m600 touch, która została opracowana z myślą o potrzebach drukowania i znakowania w branży farmaceutycznej i badawczo-naukowej. Dzięki obudowie sterownika, która jest ponad dwa razy mniejsza od produktów konkurencji, kompaktowa drukarka Wolke m600 touch w znacznym stopniu ułatwia integrację linii pakującej oraz maszyn. Drukarka m600 touch posiada duży kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,4 cala, który zapewnia intuicyjną nawigację po menu i łatwą obsługę urządzenia.

„Opracowanie drukarki Wolke m600 touch jest wynikiem skokowego postępu, jakiego udało się dokonać w stosunku do bardzo udanej termicznej drukarki atramentowej m600 advanced” — powiedział Chris Riley, Business Unit Manager w firmie Videojet. „Operatorzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy ekran dotykowy, którego zadaniem jest ułatwienie obsługi i szybkie powiadamianie operatora o odpowiednich parametrach roboczych urządzenia”.

Rozwiązanie opracowane na potrzeby zastosowań farmaceutycznych

W drukarce 8510 zainstalowano intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,4 cala, który umożliwia operatorowi szybkie i łatwe kontrolowanie stanu urządzenia, weryfikowanie bieżącego wczytanego zadania drukowania, sprawdzanie poziomu atramentu we wkładach oraz kontrolowanie innych danych linii produkcyjnej — wszystko z poziomu głównego ekranu. Właściwości ekranu dotykowego drukarki 8510 są zbliżone do cech interfejsu typowych urządzeń komputerowych, umożliwiając operatorom korzystanie z graficznego interfejsu użytkownika obejmującego czytelne i zrozumiałe funkcje oparte na ikonach. Ponadto drukarka 8510 jest łatwa w konserwacji — gdy głowica drukująca ulegnie zabrudzeniu, wystarczy ją przetrzeć, a gdy wkład atramentowy jest pusty, wystarczy jego wymiana. Wymiana wkładu trwa mniej niż jedną minutę, dzięki czemu można ograniczyć do minimum kosztowny czas przestoju linii pakującej, zapewniając wysoką wydajność pakowania i produkcji.

Eliminacja błędów znakowania

Drukarkę Wolke m600 touch opracowano pod kątem wymagań branży farmaceutycznej w zakresie drukowania i znakowania. Urządzenie bez trudu obsługuje szybkie drukowanie i przepływ danych, które występują w przypadku zastosowań związanych z serializacją. Dzięki dostępnej dokumentacji IQ i OQ drukarka Wolke m600 touch jest gotowa do certyfikacji na potrzeby formalnych procesów klientów branży farmaceutycznej.

Idealne rozwiązanie do integracji linii pakującej oraz maszyn OEM

Kompaktowy sterownik Wolke m600 touch oraz wiele opcji niskoprofilowych głowic drukujących zapewniają szybką instalację na liniach pakujących oraz pomoc w integracji z maszynami OEM. Ponadto, dzięki wbudowanej obsłudze serwera internetowego, urządzenie m600 touch umożliwia nawigację po menu przy użyciu interfejsu HMI maszyn pakujących OEM klienta, pomagając w ten sposób uprościć proces i zaoszczędzić cenny czas operatora.

Chris Riley dodaje — „Firmy Videojet i Wolke rozumieją ambitne wyzwania branży farmaceutycznej. Drukarkę Wolke m600 touch opracowano specjalnie w celu maksymalizacji korzyści technologii druku HP® i zapewnienia najlepszego w swojej klasie interfejsu operatora. Drukarka m600 touch gwarantuje najdłuższy czas sprawności, dzięki czemu nasi klienci mogą się skupić na pakowaniu i maksymalizacji produktywności”.

Więcej informacji na temat drukarki atramentowej 8510 można uzyskać pod numerem 22-886-00-77 lub w witrynie internetowej www.videojet.pl.

# # #

Informacje o firmie Videojet

Firma Videojet Technologies Inc. jest światowym liderem w dziedzinie urządzeń, płynów i akcesoriów do nanoszenia kodów, drukowania i znakowania laserowego na potrzeby branży identyfikacji produktów. Jako ekspert w dziedzinie ciągłego druku atramentowego (CIJ), termicznego druku atramentowego (TIJ), znakowania opakowań, nadruku termotransferowego (TTO), drukowania w szyku oraz technologii laserowych może się poszczycić ponad 275 000 urządzeń zainstalowanych na całym świecie. Sprzedaż, serwis, szkolenia, wsparcie administracyjne oraz aplikacyjne są oferowane przez bezpośrednie placówki firmy znajdujące się na całym świecie, m.in. w Austrii, Brazylii, Chile, Chinach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indiach, Irlandii, Japonii, Kanadzie, Korei, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Singapurze, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Sieć dystrybucyjna firmy Videojet obejmuje ponad 175 dystrybutorów i producentów OEM, którzy obsługują 135 krajów.

©2012 Videojet Technologies Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Videojet oraz Uptime Peace of Mind są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Videojet Technologies Inc.