Ostatnie publikacje prasowe

Start nowego serwisu poświęconego znakowaniu w branży farmaceutycnej i kosmetycznej

Start nowego serwisu poświęconego znakowaniu w branży farmaceutycnej i kosmetycznej

W odpowiedzi na zainteresowanie naszych Klientów czerwcu został uruchomiony serwis “Pharma Hub”, prezentujący treści i technologie przeznaczone dla farmacji.

Warszawa, Polska — 25 lipca 2016: – Działające na całym świecie firmy farmaceutyczne i medyczne stoją przed prawdziwym wyzwaniem jakim jest dostosowanie produkcji do nowych przepisów dotyczących leków i artykułów medycznych, które wkrótce wejdą w życie (unijna dyrektywa w sprawie fałszowania leków „EU FMD” oraz uchwalona w USA ustawa o jakości i bezpieczeństwie leków „DQSA”). Celem wspólnym nowych wymagań jest wdrażanie rozwiązań służących identyfikowalności w skali globalnej, aby można było skuteczniej śledzić wyprodukowane artykuły, a przez to sprawniej eliminować z rynku podrabiane leki oraz chronić zdrowie konsumentów na całym świecie. W przyszłości normy prawne mają obowiązywać również branżę tytoniową, chemiczną oraz spożywczą. W odpowiedzi firma Videojet opracowała specjalny internetowy zbiór informacji (Pharma Hub) na temat śledzenia i monitorowania, wspomagający producentów oraz integratorów linii pakujących OEM.

Serwis Pharma Hub można odnaleźć pod adresem: http://www.videojet.pl/pl/homepage/industry-solutions/pharma-hub.html . Informacje prezentowane są w formie krótkich artykułów i dotyczą zarówno problemów, rozwiązań, urządzeń jak i case studies. Ze strony można też pobrać liczne broszury, instrukcje, harmonogramy dotyczące wdrażania serializacji produktów oraz obejrzeć filmy prezentacyjne.

###

Informacje o firmie Videojet Technologies:

Firma Videojet od ponad 40 lat jest zaufanym rynkowym liderem innowacji w dziedzinie znakowania produktów. Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszego systemu druku firma Videojet stała się synonimem jakości, precyzji i bezpieczeństwa. Ponad 350 000 urządzeń znakujących działających na całym świecie, w tym ponad 5000 bezpośrednio w zastosowaniach na potrzeby śledzenia i monitorowania świadczą o olbrzymim zaufaniu ze strony klientów.

Firma Videojet Technologies jest światowym liderem w branży identyfikacji wyrobów, oferującym produkty do drukowania na bieżąco, oznaczania i kodowania. W naszej ofercie są także płyny do konkretnych zastosowań oraz serwis urządzeń w całym cyklu eksploatacji. Pragniemy nawiązywać partnerską współpracę z firmami z branży produktów konsumpcyjnych, produktów farmaceutycznych i towarów przemysłowych, aby pomóc im zwiększyć produktywność, chronić i rozwijać markę i być zawsze gotowym na zmiany trendów oraz przepisów. Firma

Videojet dysponuje wykwalifikowaną kadrą specjalistów do spraw zastosowań u klientów i jest dostawcą najlepszych rozwiązań technologicznych z zakresu atramentowego druku ciągłego (CIJ), termicznego druku atramentowego (TIJ), znakowania laserowego, nadruków termotransferowych (TTO), znakowania opakowań i etykietowania oraz różnych technik drukowania. Firma oferuje pomoc w zakresie sprzedaży, serwisowania, szkoleń oraz zastosowań swoich rozwiązań za pośrednictwem ponad 3000 pracowników naszych biur w 26 krajach na całym świecie. Videojet posiada także sieć ponad 400 dystrybutorów i producentów OEM, którzy obsługują klientów w 135 państwach świata.

Produkty Videojet: drukarki przemysłowe ; znakowarki laserowe ; etykieciarki automatyczne ; drukarki termotransferowe ; drukarki termiczne