Ostatnie publikacje prasowe

Videojet przedstawia elastyczne i wygodne rozwiązanie do zdalnego sterowania znakowaniem laserowym

Videojet przedstawia elastyczne i wygodne rozwiązanie do zdalnego sterowania znakowaniem laserowym

Nowy poziom kontroli dzięki oprogramowaniu Videojet Touch Control Software+

CHICAGO — 27 kwietnia 2018 — Firma Videojet rozumie, jakie znaczenie dla kontroli i monitorowana laserów na linii może mieć posiadanie pojedynczego punktu interakcji. Firma Videojet Technologies to światowy lider w dziedzinie rozwiązań znakowania i drukowania. Jej najnowsze rozwiązanie Videojet Touch Control Software+ (TCS+) umożliwia producentom zdalne sterowanie laserami, zapewniając łatwość i wygodę działania. TCS+ to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala na zdalne sterowanie większością systemów laserowych Videojet za pośrednictwem kontrolera Videojet TU430 albo niemal dowolnego urządzenia z przeglądarką.

Rozwiązanie TCS+ pozwala producentom swobodnie wybrać sposób obsługi systemów znakowania laserowego Videojet” — mówi Sascha Ammesdoerfer, kierownik jednostki organizacyjnej ds. znakowania laserowego w firmie Videojet Technologies. „Bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, interfejs użytkownika wygląda i działa zawsze tak samo, a jego koncepcja i układ są zgodne
z kontrolerem dotykowym Videojet TU430”.

Niezmienne wygląd i sposób obsługi interfejsu TCS+ zapewniają bezproblemowe działanie na linii produkcyjnej, skracają czas potrzebnego szkolenia, a do tego ułatwiają konfigurowanie linii i szybką zmianę produktu. Większością systemów laserowych Videojet można teraz sterować za pomocą kontrolera TU430 z kolorowym ekranem dotykowym lub praktycznie dowolnego urządzenia
z przeglądarką.

Proste w obsłudze i sprawnie działające oprogramowanie umożliwia obsługę wielu laserów z użyciem dowolnego urządzenia z przeglądarką i nie wymaga pobierania dodatkowych programów. Obsługiwane przez przeglądarkę funkcje umożliwiają jednoczesne łączenie się z wieloma urządzeniami i zapewniają lepszy wgląd w aktualny status działania laserów. Kontrolowanie zgodnych systemów laserowych Videojet nie wymaga instalacji oprogramowania sterowników, co dla producentów oznacza oszczędność czasu, niższy koszt prac rozwojowych i ograniczenie do minimum liczby błędów znakowania spowodowanych działaniem użytkownika.

Nowy kontroler lasera TU430 został wyposażony w interfejs z kolorowym ekranem dotykowym, którego obsługa jest prostsza niż w poprzednich modelach. Oferuje także prosty kreator, który przyspiesza integrację i wprowadzanie nowych produktów. Tworzenie i zarządzanie treściami odbywa się z użyciem prostego w użyciu edytora szablonów, a funkcja rejestracji zdarzeń umożliwia śledzenie zmian
w systemie. Funkcje zautomatyzowanego tworzenia informacji oraz prostego wprowadzania kodów zapewniają wyższy komfort pracy użytkownika i ograniczają ryzyko wycofania produktów oraz koniecznych przeróbek.

Dodatkowo sprawdzona konstrukcja o stopniu ochrony IP65 umożliwia stosowanie kontrolera TU430
w trudnych warunkach produkcji spożywczej, gdzie wyzwaniem może być poziom wilgotności
i zapylenia, a wszystkie systemy muszą być odporne na regularne zmywanie.

Firma Videojet cieszy się z możliwości wprowadzenia na rynek innowacji w dziedzinie znakowania laserowego. Dzięki rozwiązaniu TCS+ producenci zyskają możliwość kontrolowania i monitorowania większości systemów laserowych Videojet z jednego punktu” — mówi Ammesdoerfer.

Więcej informacji o nowym rozwiązaniu Videojet TCS+ można uzyskać pod numerem 887 444 600 lub na stronie www.videojet.pl.

Informacje o Videojet Technologies:

Firma Videojet Technologies jest światowym liderem w branży identyfikacji, znakowania i kodowania produktów. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment atramentów do każdej powierzchni oraz profesjonalny serwis urządzeń. Pragniemy nawiązywać partnerską współpracę z firmami z branży pakowanych produktów konsumpcyjnych, produktów farmaceutycznych i towarów przemysłowych, aby pomóc im zwiększyć produktywność, chronić i rozwijać markę i być zawsze gotowym na zmiany trendów oraz przepisów. Firma Videojet dysponuje wykwalifikowaną kadrą specjalistów do spraw zastosowań u klientów i jest dostawcą najlepszych rozwiązań technologicznych z zakresu atramentowego druku ciągłego (CIJ), termicznego druku atramentowego (TIJ), znakowania laserowego, nadruków termotransferowych (TTO), znakowania opakowań i etykietowania oraz różnych technik drukowania. Liczba drukarek zainstalowanych przez nas na całym świecie przekracza 345 000, klienci korzystający z rozwiązań Videojet każdego dnia wykonują ponad dziesięć miliardów nadruków na produktach. Videojet oferuje pomoc w zakresie sprzedaży, serwisowania, szkoleń oraz zastosowań swoich rozwiązań za pośrednictwem ponad 4000 pracowników biur firmy w 26 krajach na całym świecie. Ponadto sieć dystrybucyjna firmy Videojet obejmuje ponad 400 dystrybutorów i producentów OEM, którzy obsługują 135 krajów.