Zarejestruj się już dziś, aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i porady dotyczące trendów na rynku oraz najnowszych rozwiązań z zakresu znakowania.

aero-parts-making

Zautomatyzowane i uproszczone rozwiązania dla przemysłu lotniczego

Firma Videojet dysponuje aprobatami OEM w odniesieniu do 27 atramentów stosowanych u 10 największych producentów lotniczych. Obejmują one szereg podłoży, właściwości i kolorów druku. Nasze drukarki do atramentowego druku ciągłego (CIJ) mogą drukować tekst i grafikę o nadzwyczajnej rozdzielczości przy użyciu kontrastowych atramentów, opcjonalnie dostępnych w wersji szybkoschnącej oraz odpornej na wysoką temperaturę i olej. Dzięki temu nasze atramenty to idealne rozwiązanie umożliwiające drukowanie na niemal każdym materiale części lotniczych. 


Znakowanie części opracowane pod kątem metod produkcji

Łatwa integracja z urządzeniami i procesami produkcyjnymi odgrywa kluczową rolę, gdy chodzi o powodzenie znakowania. Innowacyjne rozwiązania do znakowania firmy Videojet można integrować z wieloma środowiskami produkcyjnymi, od gniazd produkcyjnych po bardzo szybkie linie pracujące w trybie ciągłym, dzięki czemu można uzyskać maksymalną elastyczność i jakość znakowania.

aero-7

Czy uważasz ten materiał za przydatny?
Zapisz się na newsletter dla branży samochodowej i lotniczej

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 +48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.