Sun test

Zobacz, jak sprawić, aby znakowanie było bezproblemowym elementem produkcji w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym

Zarejestruj się już dziś, aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i porady dotyczące trendów na rynku oraz najnowszych rozwiązań z zakresu znakowania.


 


Rozwiązania do znakowania części w niemal każdych warunkach produkcji w przemyśle lotniczym

Znakowanie jest procesem, od którego bezwzględnie zależy możliwość śledzenia części lotniczych między dostawcami w całym łańcuchu dostaw, jednak jego integracja z już istniejącą produkcją bywa trudnym zadaniem. Videojet może pomóc spełnić niemal wszystkie wymagania w zakresie znakowania w przemyśle lotniczym: od realizowania zadanych specyfikacji po zarządzanie różnymi oznakowaniami na różnych częściach.


Zobacz przykłady oznakowań w typowych zastosowaniach w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym

Firma Videojet oferuje rozwiązania do druku na częściach lub opakowaniach niemal każdego rodzaju: z metalu, tworzyw sztucznych, gumy, kompozytów, ceramiki, szkła, kartonu itd.
 


Jak dobrać rozwiązania z zakresu znakowania do różnych części samochodowych?

Pojazdy składają się z tysięcy różnych części wytwarzanych z rozmaitych materiałów, dlatego znakowanie części samochodowych może być bardzo złożone. Złożoność tę pogłębiają jeszcze zmiany w specyfikacji materiałów i wymaganiach co do znakowania wprowadzane przez producentów OEM.

Znakowanie bywa zaledwie jedną niewielką częścią procesu produkcji, ale od jego prawidłowego wdrożenia w istotnym stopniu zależy ogólna produktywność.
 


 
Jak dobrać atrament do zastosowania

Od znalezienia najlepszego atramentu do określonego zadania w sposób zasadniczy zależy, czy drukowane oznakowania będą spełniać określone wymagania pod względem właściwości i trwałości. Należy też zadbać, aby znakowanie było bezproblemowym elementem procesu produkcji.
 
Rozwiązania na rzecz zgodności oznakowań zapobiegające kosztownym błędom

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przez firmę Videojet rozwiązań programowych zapobiegających błędom operatora przy wprowadzaniu i wyborze oznakowań. Zapobiegaj konieczności wprowadzania poprawek i kosztownemu odrzucaniu produktów przez klientów, nanosząc za każdym razem właściwe oznakowanie na właściwym produkcie.
 


Przeprowadziliśmy niezależne badania ankietowe wśród ponad 300 osób pracujących w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym w celu ustalenia priorytetów w zakresie znakowania.
Posłuchaj, co miały do powiedzenia
Czy uważasz ten materiał za przydatny?
Zapisz się na newsletter dla branży samochodowej i lotniczej

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 +48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.