Atramenty do drukarek dla branży napojów


return-on-investment

Zwrot z inwestycji, na każdym etapie cyklu produkcyjnego

Programy wykorzystywania butelek zwrotnych służą środowisku naturalnemu, a producentom mogą przynieść oszczędności finansowe. Właściwa konfiguracja produkcji przyczyni się do uzyskania płynnego procesu recyklingu. Natomiast właściwy atrament pomoże uzyskać na butelkach trwałe kody, które jednak łatwo zejdą, gdy trzeba będzie je usunąć. Dowiedz się więcej na temat atramentów Videojet, które mogą zwiększyć efektywność programu wykorzystywania butelek zwrotnych.


Frank-Xiao-368x332

Ekspert w dziedzinie atramentów, Frank Xiao, opowiada o nowych atramentach V420 i V528

W wielu krajach na całym świecie i w wielu segmentach napojów wykorzystywanie szklanych butelek zwrotnych nie jest wyjątkiem, lecz stanowi regułę. Producenci, którzy korzystają z butelek zwrotnych, mają do czynienia z trudnościami, które nie dotyczą większości wytwórni napojów — muszą drukować kody dat/partii, które przetrzymają proces butelkowania, przetrwają na butelkach w całym łańcuchu dystrybucji i będzie je można łatwo usunąć, gdy butelki zostaną zwrócone.

infographic-header-image-368x332

Atramenty opracowane pod kątem branży napojów

Mając w ofercie ponad 340 różnych atramentów, firma Videojet jest odpowiednim partnerem przy dobieraniu właściwego atramentu do danego zastosowania.

Dowiedz się, dlaczego ważny jest wybór właściwego atramentu

Firma Videojet, współpracując z klientami, opracowała atramenty V420 i V528 wytrzymałe na niekorzystne warunki, z którymi spotykają się producenci napojów.

Atramenty V420 i V528 nie tylko sprawdzają się w trudnych środowiskach zakładów produkcji napojów, ale też mogą zapewnić, że zakodowane informacje dla konsumentów przetrzymają warunki chłodnicze i zanurzenie w lodzie w punkcie sprzedaży.
select-the-right-ink

Wybór właściwego atramentu jest łatwy. Wystarczy mieć 40-letnie doświadczenie!

Firma Videojet angażuje znaczną część swych zasobów w tworzenie znakomitego asortymentu rozwiązań do druku atramentowego przeznaczonych do rozmaitych podłoży i zastosowań przemysłowych. Mamy doskonały zespół otwarty na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

Pobierz naszą ulotkę użytkową