CIJ Technology

Dowiedz się więcej na temat naszych technologii


Wybierz technologię

        vj-1710-4bro-300

Videojet 1710

Firma Videojet opracowała rozwiązanie pozwalające uzyskać czytelne kody ze zmiennymi danymi na ciemnych i trudnych do znakowania materiałach. To drukarka Videojet 1710 typu CIJ do drukowania małych znaków. Umożliwia ona stosowanie silnie kontrastowych pigmentowych atramentów do tworzenia jasnych, czytelnych kodów na powierzchniach, na których atramenty barwnikowe nie są skuteczne, np. na kolorowym szkle, gumowych przewodach, kablach z tworzyw sztucznych czy ciemnej tekturze. Jest ona w stanie nadrukować różnego typu czcionki w wielu językach, jak również liniowe kody kreskowe, kody 2D DataMatrix, a także dowolne logotypy czy grafiki.

×

Zarejestruj się, a na bieżąco będziesz otrzymywać aktualne informacje o znakowaniu w przemyśle kosmetyków, środków higieny osobistej i chemii gospodarczej

1620-hr-pd-image

Videojet 1620 HR

Gdy rozmiar i wyrazistość druku są najważniejsze, najlepszym rozwiązaniem jest drukarka atramentowa Videojet o wysokiej rozdzielczości (HR). Dzięki niezrównanej jakości nawet przy najmniejszej wysokości druku wynoszącej 0,6 mm (1/32 cala) i szybkości do 348 m/min (1142 stopy/min), ta drukarka zapewnia czytelne oznakowania nawet na najmniejszym obszarze wydruku. Nasze drukarki do mikrodruku o wysokiej rozdzielczości spełniają wymagania dotyczące większej ilości informacji na mniejszej powierzchni — mogą drukować do trzech wierszy oraz dwuwymiarowe i liniowe kody kreskowe. Model 1620 HR wyposażony jest w prostą klawiaturę, która jest solidna i łatwa w użyciu.
1650-hr-pd-image

Videojet 1650 HR

Gdy rozmiar i wyrazistość druku są najważniejsze, najlepszym rozwiązaniem jest drukarka atramentowa Videojet o wysokiej rozdzielczości (HR). Dzięki niezrównanej jakości nawet przy najmniejszej wysokości druku wynoszącej 0,6 mm (1/32 cala) i szybkości do 348 m/min (1142 stopy/min), ta drukarka zapewnia czytelne oznakowania nawet na najmniejszym obszarze wydruku. Nasze drukarki do mikrodruku o wysokiej rozdzielczości spełniają wymagania dotyczące większej ilości informacji na mniejszej powierzchni — mogą drukować do trzech wierszy oraz dwuwymiarowe i liniowe kody kreskowe. Model 1650 HR wyposażony jest w nasz wyjątkowy ekran dotykowy z interfejsem CLARiTY® i oferuje wbudowane narzędzia zwiększające produktywność, co umożliwia poprawę wskaźnika całkowitej efektywności sprzętu (OEE).
1560-front-angle

Videojet 1650

Nic nie pobije drukarki Videojet 1650 pod względem czasu sprawności i dostępności w wymagających środowiskach oraz tam, gdzie produkcja narzuca szybkie tempo pracy. Jej zaawansowane funkcje i narzędzia pomagają ograniczyć zaplanowane i niezaplanowane przestoje. Zaawansowany interfejs użytkownika CLARiTY pomaga poprawić wskaźnik całkowitej efektywności sprzętu (OEE). Doskonale nadaje się ona do pracy wielozmianowej i wydłużonych okresów produkcji na liniach pracujących z prędkością do 293 m/min (960 stóp/min).


1550-pd-image

Videojet 1550

Jeżeli czas pracy i dostępność mają krytyczne znaczenie, a Twoim celem jest jak największa efektywność sprzętu (OEE), drukarka Videojet 1550 jest właśnie dla Ciebie. Zaawansowane funkcje i narzędzia pomagają ograniczyć zaplanowane i niezaplanowane przestoje oraz maksymalnie zwiększają jej dostępność.

Model 1550 doskonale nadaje się do pracy codziennej i wielozmianowej przy prędkości linii produkcyjnej do 278 m/min (914 stóp/min).