Technologia TIJ firmy Videojet dla Centrum kosmetyków

TIJ Technology

Dowiedz się więcej na temat naszych technologii


Wybierz technologię

        8510-pd-image

Videojet 8510

Urządzenia Wolke m600 touch i Videojet 8510 to drukarki wysokiej rozdzielczości, w których stosowana jest technologia termicznego druku atramentowego (TIJ) firmy HP®. Te wszechstronne drukarki mają duży, łatwy w obsłudze ekran dotykowy z interfejsem CLARiTY®, a pod względem wyglądu i funkcjonalności przypominają drukarki firmy Videojet z oprogramowaniem CLARiTY®. Drukarki m600 touch i 8510 mogą działać na szybkich liniach produkcyjnych i umożliwiają drukowanie wielu różnych oznakowań: od prostych kodów alfanumerycznych po złożone kody kreskowe i grafiki.
Videojet 8610

W drukarce Videojet 8610 zastosowano specjalnie skonstruowany, rewolucyjny wkład przeznaczony do płynów MEK. Teraz prostych rozwiązań termicznego druku atramentowego można użyć w zastosowaniach, które wymagają drukowania wyraźnych, powtarzalnych oznakowań na foliach, tworzywach sztucznych i materiałach powlekanych. Model 8610 idealnie nadaje się do zastosowań w branżach przetwórstwa żywności, kosmetycznej i farmaceutycznej. Łączy niezwykle prostą obsługę z możliwością drukowania w wysokiej rozdzielczości oznaczeń przeznaczonych dla klientów i łańcucha dostaw.
8610-pd-image
m600-oem-pd-image

Wolke m600 oem

Termiczna drukarka atramentowa Wolke m600 oem wyznacza złoty standard w zastosowaniach związanych ze śledzeniem i monitorowaniem. Model m600 oem, o inteligentnej konstrukcji i praktycznej budowie, zapewnia rewelacyjną wszechstronność pod względem integracji, a ponadto najbardziej zaawansowaną w branży obsługę danych oraz funkcje śledzenia i monitorowania w skali globalnej. Został on skonstruowany specjalnie pod kątem obecnych i przyszłych wymagań w zakresie serializacji do pakowania produktów farmaceutycznych.