TIJ Technology
Zarejestruj się już dziś, aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i porady dotyczące trendów na rynku oraz najnowszych rozwiązań z zakresu znakowania.


Dowiedz się więcej na temat naszych technologiiWybierz technologię

        Videojet 8510

Videojet 8510

Urządzenia Wolke m600 touch i Videojet 8510 to drukarki wysokiej rozdzielczości, w których stosowana jest technologia termicznego druku atramentowego (TIJ) firmy HP®. Te wszechstronne drukarki mają duży, łatwy w obsłudze ekran dotykowy z interfejsem CLARiTY®, a pod względem wyglądu i funkcjonalności przypominają drukarki firmy Videojet z oprogramowaniem CLARiTY®. Drukarki m600 touch i 8510 mogą działać na szybkich liniach produkcyjnych i umożliwiają drukowanie wielu różnych oznakowań: od prostych kodów alfanumerycznych po złożone kody kreskowe i grafiki.
Videojet 8610

Videojet 8610

W drukarce Videojet 8610 zastosowano specjalnie skonstruowany, rewolucyjny wkład przeznaczony do płynów MEK. Teraz prostych rozwiązań termicznego druku atramentowego można użyć w zastosowaniach, które wymagają drukowania wyraźnych, powtarzalnych oznakowań na foliach, tworzywach sztucznych i materiałach powlekanych. Model 8610 idealnie nadaje się do zastosowań w branżach przetwórstwa żywności, kosmetycznej i farmaceutycznej. Łączy niezwykle prostą obsługę z możliwością drukowania w wysokiej rozdzielczości oznaczeń przeznaczonych dla klientów i łańcucha dostaw.
Wolke m600 oem

Wolke m600 oem

Termiczna drukarka atramentowa Wolke m600 oem wyznacza złoty standard w zastosowaniach związanych ze śledzeniem i monitorowaniem. Model m600 oem, o inteligentnej konstrukcji i praktycznej budowie, zapewnia rewelacyjną wszechstronność pod względem integracji, a ponadto najbardziej zaawansowaną w branży obsługę danych oraz funkcje śledzenia i monitorowania w skali globalnej. Został on skonstruowany specjalnie pod kątem obecnych i przyszłych wymagań w zakresie serializacji do pakowania produktów farmaceutycznych.Czy uważasz ten materiał za przydatny?
Zarejestruj się, a na bieżąco będziesz otrzymywać aktualne informacje o znakowaniu w przemyśle kosmetyków, środków higieny osobistej i chemii gospodarczej

KONTAKT Z VIDEOJET

Zadzwoń do Videojet aby:

Sprzedaż Urządzeń:
+48 +48 887 444 100

Serwis i Wsparcie:
+48 22-886-00-77

Chat z Ekspertem

Napisz Bezpośrednio do Videojet

Zobacz nas na:

© 2020 Videojet Technologies, Inc.