Laser MarkingTechnology

Dowiedz się więcej na temat naszych technologii


Wybierz technologię

        3140-pd-image

Videojet 3140

10-watowy model Videojet 3140 z laserem CO2 oferuje wszystkie zaawansowane funkcje stosowane w systemach laserowych o wyższej mocy, lecz wykorzystano w nim źródło zasilania zoptymalizowane do zastosowań na liniach o umiarkowanej prędkości.

Dzięki prędkości drukowania do 2000 znaków na sekundę i prędkościom liniowym do 900 m/min (2950 stóp/min) model 3140 sprawdza się zarówno w prostych, jak i złożonych zastosowaniach w dziedzinie znakowania, na wielu rodzajach podłoży, w tym na kartonie, szkle, malowanym metalu, etykietach papierowych, PET i innych materiałach plastikowych.
3340-pd-image

Videojet 3340

Drukarka Videojet 3340 z laserem CO2 spełni wszystkie wymagania operacji pakowania, w których wymagane jest szybkie drukowanie wyraźnych kodów, umożliwiając maksymalizację przepustowości przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości druku.

Niemal całkowita dowolność pod względem czcionek, kodów i grafik w połączeniu z prędkościami liniowymi do 900 m/min (2950 stóp/min) oznacza, że model 3340 jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania złożonych oznakowań z dużą prędkością w branży spożywczej, produkcji napojów, kosmetycznej i farmaceutycznej oraz w produkcji elementów wytłaczanych.
7610-7510-pd-image

Videojet 7510/7610

Systemy do znakowania z laserem światłowodowym Videojet 7510 o mocy 50 W i Videojet 7610 o mocy 100 W zapewniają wysoką wydajność przy nanoszeniu oznaczeń o dużym kontraście na mocnych opakowaniach z tworzyw sztucznych, pojemnikach metalowych i innych produktach przemysłowych nawet przy bardzo dużej prędkości linii sięgającej 600 m/min (1970 stóp/min).

Modele 7510 i 7610 są przeznaczone specjalnie dla producentów wyrobów tytoniowych, farmaceutyków i produktów wytłaczanych, wykorzystujących linie o wysokiej prędkości. Zapewniają one wyższą jakość znakowania i większą wydajność, a sama jednostka znakująca jest nieporównywalnie mniejsza niż w tradycyjnych półprzewodnikowych systemach laserowych.

Ekran dotykowy jest dostępny tylko w modelu 7510.


7310-7210-pd-image

Videojet 7210/7310

Niewielkie rozmiary. Wysoka jakość znakowania. Niskie nakłady na konserwację. Modele Videojet 7210 (o mocy 10 W) i 7310 (o mocy 20 W) z impulsowym laserem światłowodowym należą do najbardziej kompaktowych i wszechstronnych półprzewodnikowych systemów znakowania laserowego o niewielkich wymaganiach pod względem konserwacji.

Te systemy znakowania laserowego doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających zmiany koloru z dużym kontrastem na tworzywach sztucznych, gdzie lasery CO2 mogłyby żłobić podłoże. Znakomicie nadają się też do ablacji tuszu na foliach, gdzie konieczna jest precyzyjna kontrola temperatury, a lasery o ciągłej emisji mogłyby powodować uszkodzenia.


7810-pd-image

Videojet 7810

Zakłady pakujące, w których do celów efektywnego odczytu przez kamery konieczne jest wysokiej jakości oznakowanie umożliwiające identyfikację, mogą polegać na laserze UV Videojet, dążąc do spełnienia wymagań związanych z przepisami branżowymi, takimi jak zarządzenie amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) w sprawie jednoznacznej identyfikacji urządzeń (UDI). Bezpośrednie umieszczanie kodów trwałych zapobiega ryzyku podrabiania identyfikatorów produktów lub manipulowania nimi

System 7810 pozwala szybko nanosić czytelne kody 2D, alfanumeryczne oraz inne typowe oznaczenia na włóknach polietylenowych wysokiej gęstości, takich jak DuPont™ Tyvek®, oraz na powszechnie stosowanych tworzywach sztywnych, takich jak HDPE i LDPE. Oprogramowanie do kompensacji łuku w zakresie 360° firmy Videojet ułatwia uzyskanie takiej samej jakości oznakowania zarówno podczas transportu obrotowego, jak i w układzie prostoliniowym.

Pobierz raport dotyczący technologii laserowej