Przeciwdziałanie podrabianiu produktów w branży napojów


smart-coding

Inteligentne znakowanie

Ulepsz podstawowe kody serii lub partii poprzez zmianę i weryfikację określonych znaków w kodach przy użyciu programu algorytmicznego, aby utrudnić powielanie kodu przez podmioty niepowołane.

overt-coding

Widoczne znakowanie

Idealne widoczne kody są trwałe, aby uniemożliwić ich usunięcie przez osoby niepowołane. Systemy znakowania laserowego mogą zapewnić trwałe oznakowanie o wysokiej jakości na wielu rodzajach opakowań.

covert-coding

Niewidoczne znakowanie

Niewidoczne oznakowanie dla dystrybutorów pomaga w identyfikacji produktów, którego mogły trafić do nieautoryzowanych kanałów. Kody utworzone za pomocą atramentów UV i IR stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku opakowań o bogatym markowym oznakowaniu lub o ograniczonej powierzchni.distribution-chain

Śledzenie w łańcuchu dystrybucji

Drukowanie wyraźnych kodów kreskowych oraz zagregowanych informacji o produkcie na opakowaniach wysyłkowych umożliwiają śledzenie i zapewniają efektywność łańcucha dystrybucji.

software

Oprogramowanie

Oprogramowanie firmy Videojet ułatwia śledzenie produktów w łańcuchu dystrybucji, pozwalając na odtworzenie ich drogi od produkcji po dystrybucję. Ponadto można je integrować z takimi systemami, jak ERP i WMS.