Drukarki numerów partii I Videojet

Oznaczanie numeru partii – urządzenia kodujące

Drukarki numerów partii: Oferujemy drukarki atramentowe, laserowe i wiele innych urządzeń drukujących numery partii, jak również etykieciarki służące do aplikacji numeru partii na produktach.

W przemyśle numer partii jest oznaczeniem, liczbowym i/lub literowym, służącym identyfikacji i śledzeniu grup identycznych produktów, które współdzielą dane produkcji (czas i data produkcji, kod identyfikacyjny, itd.) Numer ten gwarantuje skuteczne śledzenie produktu i oferuje dane na temat historii i pochodzenia produktu.

Drukarki numeru partii lub urządzenia kodujące to określenia powszechnie stosowane przez operatorów i serwisantów dla urządzeń kodujących służących do aplikacji etykiet z numerem partii na produkcie.

W zależności od powierzchni nośnej, na której został nadrukowany numer partii lub serii (np. plastikowe torby, pudła kartonowe, kable, rękawy termokurczliwe, worki rafia, worki, torby papierowe Kraft, butelki PET, metal i inne materiały), Videojet oferuje różne drukarki numerów partii dla kodowania twojego produktu.

Powiązane Artykuły

Sugerowane Rozwiązania

Videojet 1650 | Videojet 3340 CO2| Videojet 6420