Program wymiany starszych zasilaczy wysokiego napięcia do drukarek Excel


Na początku bieżącego roku firma Videojet opublikowała jako środek ostrożności Ostrzeżenie, informując o wadzie jakościowej niektórych zasilaczy (numer części Videojet 355026) produkowanych lub sprzedawanych w okresie od stycznia 2011 r. do lutego 2015 r. Zasilacze były przeznaczone do drukarek Videojet Excel, PC70, PC80 oraz 2100. Niniejsze powiadomienie dotyczy jedynie drukarek Videojet Excel, PC70, PC80 oraz 2100. Nie obejmuje ono żadnych innych modeli drukarek Videojet.

Firma Videojet przeprowadziła kompleksową analizę pierwotnej przyczyny i zidentyfikowała potencjalny problem, który przypuszczalnie może dotyczyć niektórych zasilaczy. Rozpoczynamy teraz program ich wymiany.

Program wymiany

W ramach zaangażowania firmy Videojet w kwestie jakości i bezpieczeństwa wymienimy bezpłatnie wszystkie zasilacze wyprodukowane w 2011 r. lub zasilacze o konkretnych identyfikatorach (patrz procedura identyfikacji: Pytania i odpowiedzi dotyczące identyfikatorów starszych zasilaczy wysokiego napięcia do drukarek Excel)..

Formularz online

UProsimy skorzystać z poniższego formularza online w celu złożenia wniosku o serwis w miejscu instalacji lub wymianę części. Pracownik działu obsługi klienta skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić wniosek. Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się dokładnie z procedurą identyfikacji zasilaczy: Pytania i odpowiedzi dotyczące identyfikatorów starszych zasilaczy wysokiego napięcia do drukarek Excel.pdf , aby prawidłowo rozpoznać zasilacze, które wymagają wymiany.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zespołem serwisowym firmy Videojet pod numerem (+65) 6444 4218.

Aktualizacje będziemy również publikować pod adresem:
http://www.videojet.pl/pl/homepage/general/excel-power-supply.html.